Publikacje

PUBLIKACJE UCZNIÓW:

Pasje Wiktorii – Wiktoria Nejman z klasy 2c
Prace plastyczne – Martyna Gołata z klasy 4a
Taniec finałowy – Kacper Tańcula z klasy 5f (MP4)
Rysunki i konstrukcje – Przemek Zgórski z klasy 3c
Talent sportowo-taneczny – Jakub Pawłowski z klasy 6e i Szymon Pawłowski z klasy 3a (MP4)
Występ Julianki – Julianka z klasy 5f (MP4)
Taniec Wiktorii – Wiktoria Nejman z klasy 2c
Taniec Wiktorii – Wiktoria Nejman z klasy 2c (MP4)
Prace plastyczne Rebeki – Rebeka Łączkowska z klasy 1a
Pasje Bartka – Barek Kortas z klasy 5
Taniec Jakuba – Jakub Cyl z klasy 1c (MP4)
Taniec – Kharin Ruslan z klasy 6e (MP4)
Zaczarowana Malta – Maja Dębska z klasy 5e
Prace Rebeki – Rebeka Łączkowska z klasy 1a
Plastelinkowy świat – Natasza Tabaczyńska z klasy 3c
Prace Marcina – Marcin Stabryn z klasy 7a
Pasje Blażeja – Błażej Więckowski z klasy 2a
Jazda na łyżwach – Amelia Ginter z klasy 7b (MP4)
Prace z modeliny – Izabela Błażejowska z klasy 1c
Kulinarny talent  Zuzi -Zuzia Gaszak-Nowajczyk z klasy 5c
Zbieranie siana przed burzą – Maja Dębska z klasy 5e
Talenty Oskara – Oskar Jóźwiak z klasy 5f
Talent plastyczny Czarka – Cezary Wojciechowski z klasy 5b
Niezwykły świat Justynki -Justyna Chojnowska z klasy 3c
Dziewczynka – Klaudia Semrau z klasy 3c (MP4)
Talenty i pasje Klaudii – Klaudia Semrau z klasy 3c
Pasja Jakuba  – Jakub Słomski z klasy 5a
Pasje Amelki – Amelia Czerwińska z klasy 3d
Nasze pasje, nasze talenty – Martyna Zubernik, Pola Hejna, Oskar Ziółkowski, Oliwia Stróżyńska, Leon Boliński, Adam Czyżnikiewicz, Jakub Czajkowski, Zuzia Bokota, Natalia Zygan z klasy 3b

 

PUBLIKACJE NAUCZYCIELI:

Wizyta w przedszkolu – p. Mirosława Kral
Światowy Dzień Pluszowego Misia – p. Mirosława Kral
Merry Christmas – konkurs – p. Mirosława Kral
FREDDY LEARNS TO COUNT – p. Mirosława Kral
Drzwi Otwarte Szkoły – p. Mirosława Kral

Spacer po bydgoskich parkach – p. Małgorzata Ziętak

Szkolne Dni Kariery – p. Mariusz Bednarkiewicz
Dni Kariery
 – p. Mariusz Bednarkiewicz
Kompetencje kluczowe zabawa w sklep – p. Monika Downar
THE SNOWMAN – p. Mirosława Kral
Sklep – p. Mirosława Kral
Przedszkole 1 – p. Mirosława Kral
Przedszkole 2 – p. Mirosława Kral
POZNAJĘ SWOJE MIASTO – p. Mirosława Kral
Konkurs – p. Mirosława Kral
Forest Tales –  p. Mirosława Kral
Dzień Gier Planszowych –  p. Mirosława Kral
Mały Leonardo 2019 – p. Sylwia Brzyska

Forum Młodych – p. Małgorzata Ziętak, p. Emilia Zaręba
Leonardo-przystanki 2019
 – p. Emilia Zaręba
Poseł RP w naszej szkole
  – p. Barbara Oparka
Rozwiązywanie zadań matematycznych  podwyższonym poziomie trudności – strategie uczniów
 – p. Monika Downar
Doping i używki
– p. Jolanta Smętek
Drzwi otwarte szkoły – p. Jolanta Smętek
Wywiad z siatkarkami z Pałacu Młodzieży – p. Jolanta Smętek
Ocenianie kształtujące – dla zaawansowanych cz.1
 – p. Monika Downar
Tydzień mózgu w SP 32
 – p. Katarzyna Gąsior, p. Agnieszka Sinkowska, p. Robert Korwel
Witamy wiosnę śpiewająco
 – p. Monika Downar
Wyślij paczka do Afryki
 – p. Małgorzata Ziętak
Lata 70 i 80 XX wieku – p. Małgorzata Ziętak
Lata 70 i 80 XX wieku – relacja z konkursu – p. Małgorzata Ziętak
Kim jest idol? – lekcja otwarta
 -p. Monika Downar
Test wyboru z matematyki dla klasy 2
 – p. Sylwia Brzyska
Chcę zostać strażakiem
 – p. Monika Downar
Niepodległa, niepokorna
 – p. Monika Downar
Maraton Pisania Listów „Amnesty International”
 – p. Milena Jankowska
Apel z okazji „ Międzynarodowego dnia osób niepełnosprawnych” – p. Małgorzata Ziętak
Spotkanie warsztatowe dla rodziców z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych – p. Małgorzata Ziętak
Poznajemy pracę krawca – p. Monika Downar
Interaktywna lekcja fizyki i chemii – p. Milena Jankowska, p. Joanna Moczadło, p. Oktawia Różek
EDUKACJA_GLOBALNA_SP 32 – uczniowie klasy 3 f pod kierunkiem p. Małgorzaty Ziętak i p. Emilii Zaręby
Scrapbooking – p. Agnieszka Szostak
Prasłowianie -p. Agnieszka Szostak
Przedszkole1  -p. Mirosława Kral
Przedszkole – p. Mirosława Kral
Konkurs – p. Mirosława Kral
Drzwi Otwarte Szkoły – p. Mirosława Kral
Cunderella1 – p. Mirosława Kral
Cunderella – p. Mirosława Kral
DZIEŃ NAUKI Mały Leonardo 2018 – p. Sylwia Brzyska
Projekt edukacyjny z mitologią w tle – p. Anna Panic-Komorowska
Lekcja doświadczalna – p. Joanna Moczadło, p. Jolanta Groszewska
Akademia bezpieczeństwa 2018 – p. Daria Pilich
Święta majowe 2018 – p. Daria Pilich
Światowy Dzień Wody –  p. Małgorzata Ziętak
Wiosenno-świąteczne spotkanie warsztatowe dla rodziców z dziećmi – p. Małgorzata Ziętak
Raj w sztuce – p. Agnieszka Szostak
Polskie tańce narodowe – p. Agnieszka Szostak
Plakat – p. Agnieszka Szostak
Vincent van Gogh- p. Agnieszka Szostak
Metoda wspólnej sprawy – p. Małgorzata Garbi
Kaligrafia 2017  – p. Alina Kiełb, p. Daria Pilich
Harry Potter 2017 – p. Alina Kiełb, p. Daria Pilich
Dzień Białej Laski 2017 – p. Alina Kiełb, p. Daria Pilich
IHAR – p. Daria Pilich
Sklep – p. Mirosława Kral
Konkurs – p. Mirosława Kral
Festyn – p. Mirosława Kral
Drzwi otwarte szkoły – p. Mirosława Kral
Bezpieczna+ – p. Mirosława Kral
Artyści renesansu-p. Agnieszka Szostak
Niepełnosprawni są wśród nas- p. Agnieszka Szostak
Program  wspierający adaptację dzieci   – p. Daria Pilich
Scenariusz zajęć socjoterapeutycznych – p. Małgorzata Garbin
Paleolit – p. Agnieszka Szostak
Abstrakcja – p. Agnieszka Szostak
Scenariusz zajęć – Bezpieczne Zabawy Zimowe – p. Sylwia Brzyska
Święto owoców i warzyw – sprawozdanie – p. Beata Jarecka,  p. Anna Kędzia
Edward Munch – p. Agnieszka Szostak
Motyw tańca w sztuce – p. Agnieszka Szostak
Kondycja  polskiej tolerancji – p. Małgorzata Garbin
Impresjonizm _ malarstwo – p. Agnieszka Szostak
Scenariusz lekcji o zegarach – klasa 2e 2016 - p. Sylwia Brzyska
Projekt godny 2016 – p. Barbara Oparka
Dzień Nauki VIII – p. Barbara Oparka
Mały Leonardo 2016 – p. Sylwia Brzyska
Mały Leonardo 2017 – p. Sylwia Brzyska
Bezpieczne wakacje – p. Małgorzata Garbin
Arsenał Pamięci 2016 – p. Małgorzata Garbin,  p. Barbara Oparka

Kaligrafia – p. Daria Pilich, p. Alina Kiełb
Jabłko – p. Daria Pilich, p Iwona Orlikowska
Mały Leonardo 2015 -p. Sylwia Brzyska
Florian Kaja – p. Daria Pilich
Tydzień profilaktyki – p. Małgorzata Garbin
Co dalej gimnazjalisto? – p. Małgorzata Garbin
Co dalej gimnazjalisto – 2? – p. Barbara Oparka
Jak dbamy o dobrą atmosferę w klasie – p. Małgorzata Garbin, p. Aleksandra Głowacka
Culture quiz 2014 – p. Renata Bernacka
Dzień Nauki 2014 w klasach 1-3 – p. Sylwia Brzyska
Witamy w szkole – p. Mirosława Kral
Teatrzyk – p. Mirosława Kral
Tydzień z Językiem Angielskim – p. Mirosława Kral
Waiting for spring – p. Mirosława Kral
Kolorowe zakładki – zajęcia otwarte dla rodziców w klasie 2c – p. Daria Pilch
Maksymilian Małek – Kowalkowski – wywiad z uczniem – p. Joanna Zielonka
Euro Mini Playback Show – p. Daria Pilich, p. Alina Kiełb, p. Rober Korwel
Naród żyje – p. Daria Pilich
Unia Europejska na wesoło – p. Daria Pilich, p. Alina Kiełb, p. Iwona Orlikowska
Odyseja Umysłu 2014 – p. Małgorzata Lewandowska
Na polu – p. Daria Pilich, p. Iwona Orlikowska
Akademia Bazpieczeństwa – p. Daria Pilich, p. Alina Kiełb
Tangramy – p. Sylwia Brzyska
Klasyfikacja zaburzeń mowy – p. Małgorzata Stefańska
Odmiana nazwisk – zasady – p. Joanna Zielonka
Scenariusz lekcji matematyki w klasie VI – p. Beata Rafińska