Miejski konkurs języka angielskiego Great Dictation – edycja 2018

Great_Dictation_logo

 

 

 

Ogłaszamy nazwiska laureatów konkursu miejskiego z języka angielskiego dla czwartoklasistów GREAT DICTATION!!!

I miejsce – Nikola Konarska SP 41 – 98 punktów
II miejsce – Hubert Szmyt SP 30 – 97 punktów
II miejsce – Magdalena Okońska SP 14 – 97 punktów

Wszystkim laureatom gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności!

Nagrody dla zwycięzców dostarczymy osobiście do szkół.

Dziękujemy pozostałym uczestnikom za udział w konkursie, a nauczycielom – za wysiłek włożony w przygotowanie uczniów do konkursu.

Zapraszamy za rok!

Organizatorzy

Renata Bernacka

Barbara Drat

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2018

KANGUR_LOGOWyniki Międzynarodowego Konkursu KANGUR MATEMATYCZNY 2018 są następujące:

                    Laureatem  konkursu został  uczeń:

Mikołaj Gorączko

Wyniki bardzo dobre uzyskali uczniowie:

Krzysztof Gorączko

Jakub Gaca

Aleksandra Sulik

Martyna Głowacka

Wyróżnienia otrzymali uczniowie:

Mikołaj Przybysz

Wojciech Przybysławski

Oliwia Sadowska

Igor Gajczuk-Zawadzki

Bartosz Kortas

Szymon Nowak

Iga Sobiesiak

Natalia Wojtylak

Julia Kisicka

Jakub Kwaśniewski

Tymon Kolendo

Malwina Kowalska

Oliwia Nowaczyk

Hanna Piotrowska

Julia Wisniewska

Anna Chmara

Dominik Tyralski

Barbara Przybysz

Julia Wakuła

Maja Tulińska

Patryk Szweda

Karina Bułatowicz

Zuzanna Sobańska

Bartosz Preus

Julia Żarkowska

Krzysztof Wiłnicki

Miłosz Trzciński

Oliwier Gołembiewski

   Gratulujemy!!!

Klasowy Konkurs Pięknego Czytania

Dnia 18 maja 2018r. w naszej Szkole w klasie 1b odbył się już drugi Klasowy Konkurs Pięknego Czytania. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięli w nim udział wszyscy obecni w tym dniu uczniowie. Dzieci samodzielnie wybrały teksty, które
ich najbardziej zainteresowały.  Jury w składzie mgr Bożena Dobrowolska i mgr Magdalena Goszczyńska oceniało następujące umiejętności:

  1. Płynność i bezbłędność czytania;
  2. Wyrazistość i dykcja;
  3. Postawa.

Wszyscy uczestnicy świetnie sobie radzili,  jednak bezkonkurencyjna okazała się  Pola Hejna, która zdobyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła Natalia Zygan, a trzecie Zuzanna Bokota.  Ponadto wyróżniono Martynę  Zubernik i Adama Czyżnikiewicza.   Dzięki wsparciu  rodziców, na których zawsze możemy liczyć, uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki. Wszystkim bez wątpienia podobała się piątkowa rywalizacja, bo to nie tylko świetna zabawa, ale również  ciekawa nauka.

Wychowawca i inicjator konkursu – mgr Bożena Sieracka

Jesteśmy gośćmi na Olimpie

Jesteśmy gośćmi na Olimpie” – wyniki międzyszkolnego konkursu:

Wczoraj uczniowie klasy 4 a – Amelia Gaca, Zofia Tomaszewska i Dominik Tyralski – zwyciężyli w międzyszkolnym konkursie „Jesteśmy gośćmi na Olimpie”. W rywalizacji wzięło udział siedem 3-osobowych zespołów z bydgoskich szkół podstawowych. Uczestnicy konkursu zmagali się w sześciu konkurencjach (m.in. test wiedzy o mitologii, scenka rodzajowa, boska skrzynia). Gratulujemy!

 

 

 

 

SZKOLNE KONKURSY MAJOWE

28 maja zostały rozstrzygnięte konkursy zorganizowane w ramach szkolnych obchodów świąt majowych (Święta Pracy, Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, Narodowego Święta Trzeciego Maja). Organizatorami konkursów były Panie: Anna Panic-Komorowska oraz Monika Roguszczak, a także Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr 21 w Bydgoszczy (fundator nagród).

KONKURS LITERACKI
„MYŚLĄC OJCZYZNA“

Wśród dostarczonych na konkurs prac jury postanowiło wyróżnić utwory następujących uczniów:

I miejsce – Klaudia Biegańska (5b) oraz Barbara Przybysz (4c);

II miejsce - Mikołaj Gorączko (5a) oraz Kamil Grzebalski (6d);
III miejsce – Martyna Głowacka (4c) oraz Martyna Stasiak (6d).

Wyróżnienia:

Jakub Oszywa (4b),

Kacper Mikołajczyk (4c),

Patryk Nowicki (4c),

Mateusz Stasiak (4c),

Jakub Has (6d),

Alan Nowak (6d),

Jakub Anuszkiewicz (2ag),

Radosław Weselski (2ag).

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

„ZAKOCHAJ SIĘ W POLSCE! UROKLIWE MIEJSCA POLSKI W OBIEKTYWIE“

Jury zdecydowało o przyznaniu nagród następującym uczniom:

I miejsce – Marta Czajczyk (2ag),

II miejsce – Natalia Biłoszewska (2ag),

III miejsce – Wojciech Kaźmierczak (4b),

wyróżnienia: Oliwia Filek (2ag) oraz Martyna Radtke (6d).

 

KONKURS PLASTYCZNY
„ŚWIĘTA MAJOWE NA PLAKACIE“

Werdykt jury jest następujący:

I miejsce – klasa 1ag

II miejsce – klasa 6c

III miejsce – klasy: 4a, 4d, 5b.

 

Zwycięzcom gratulujemy!

Dyplomy oraz nagrody rzeczowe zostaną wręczone wszystkim laureatom podczas apelu zorganizowanego z okazji Dnia Nauki – 1 czerwca br.

Zapraszamy! Zachęcamy również do zapoznania się z nagrodzonymi pracami, które zostały zaprezentowane na wystawie przygotowanej na pierwszym piętrze.

Matematyczny Orzeł

 

W dniu  10 maja w     Szkole  Podstawowej nr 32 w Bydgoszczy odbyło się  uroczyste podsumowanie Międzyszkolnych Zawodów o  miano „Matematycznego Orła”. W konkursie uczestniczyło 105 uczniów z 36 szkół  podstawowych z Bydgoszczy i okolic.

 

 

 

 

Tytuł „Matematycznego Orła” uzyskał uczeń Szkoły Podstawowej nr 12 w Bydgoszczy Krzysztof Śledź.


SONY DSC

Pozostali laureaci konkursu:

II miejsce –     Mikołaj Gorączko ze Szkoły Podstawowej nr 32
III miejsce –  Wojciech Florek ze Szkoły Podstawowej nr 14
                        Anna Błaszczyk ze Szkoły Podstawowej nr 31
IV miejsce -   Mateusz Szurpicki ze Szkoły Podstawowej nr 14
                        Paweł Smykowski ze Szkoły Podstawowej nr 20
                        Kajetan Marer ze Szkoły Podstawowej nr 58
                        Amelia Jankowska ze Szkoły Podstawowej w Łochowie
V miejsce –    Patryk Szweda ze Szkoły Podstawowej nr 32
                         Maria Białowąs ze Szkoły Podstawowej nr 66.

Gratulujemy!

Informacja o konkursie
Regulamin Międzyszkolnych zawodów o miano „Matematycznego Orła”
Karta zgłoszenia do konkursu
Druk oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Laureatami  tegorocznego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki zostali:

uczeń klasy 6 a  Oliwier Gołembiewski,
uczeń klasy  6 b  Szymon Węcel.

 

Gratulujemy!!!