BOISKO SZKOLNE

Regulamin Korzystania z Boiska Szkolnego

Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy

I. Ogólne Postanowienia

1. Boisko szkolne Szkoły Podstawowej w Bydgoszczy jest miejscem przeznaczonym do rekreacji, rozrywki i aktywności sportowej dla uczniów, rodziców oraz mieszkańców okolicy.
  2. Korzystanie z boiska jest bezpłatne i odbywa się na własną odpowiedzialność. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki i szkody wyrządzone użytkownikom.

II. Godziny Korzystania

1. Boisko szkolne jest dostępne w godzinach 8:00 – 20:00 w dni robocze oraz 9:00 – 18:00 w dni wolne od zajęć szkolnych.
  2. Wyjątki od godzin korzystania z boiska mogą być ustalane przez Dyrektora Szkoły lub osobę odpowiedzialną za zarządzanie obiektem.

III. Zasady Postępowania

1. Korzystając z boiska, wszyscy użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad kultury, dobrego wychowania i porządku.
  2. Zakazane jest palenie papierosów oraz spożywanie alkoholu i substancji odurzających na terenie boiska.
  3. Szanujmy mienie szkolne. Zabronione jest niszczenie infrastruktury boiska, śmiecenie oraz malowanie graffiti.
  4. Wszelkie zaśmiecanie boiska jest surowo zabronione. Użytkownicy zobowiązani są do pozostawienia miejsca w takim stanie, w jakim je zastali.
  5. Głośne muzykowanie i hałas są dozwolone jedynie w granicach, które nie zakłócają spokoju innych użytkowników oraz okolicznych mieszkańców.

IV. Korzystanie z Infrastruktury

1. Użytkownicy mają prawo korzystać z dostępnych na boisku elementów infrastruktury, takich jak bramki do piłki nożnej, kosze do koszykówki, itp.
  2. Po zakończeniu korzystania z boiska, użytkownicy zobowiązani są do pozostawienia elementów infrastruktury w należytym stanie oraz zamknięcia bramek i ogrodzenia.

V. Bezpieczeństwo

1. Bezpieczeństwo wszystkich użytkowników jest najważniejsze. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania wszelkich przepisów i zasad związanych z bezpieczeństwem.
  2. Dostęp na boisko mają wyłącznie osoby, które nie stwarzają zagrożenia dla innych użytkowników.

VI. Zastrzeżenia

1. Szkoła zastrzega sobie prawo do zmiany godzin dostępu na boisko oraz wprowadzenia wyjątków w przypadku imprez szkolnych lub innych okoliczności.
  2. W przypadku naruszenia regulaminu, Szkoła zastrzega sobie prawo do odmowy dostępu na boisko lub wydalenia z jego terenu.

Regulamin Korzystania z Boiska Szkolnego obowiązuje wszystkich użytkowników. Szkoła zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.

Prosimy o zachowanie porządku i dbanie o bezpieczeństwo na terenie boiska. Dziękujemy za współpracę i życzymy miłego korzystania z tego miejsca.