Informacje na temat ankiety oceniającej działania promocyjne „Programu dla szkół”

logo-programdla_szkol

Szanowni Rodzice,

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie  ankiety elektronicznej oceniającej zrealizowane przez KOWR działania związane z promocją „Programu dla szkół” w roku szkolnym 2018/2019.

Link do ankiety:

Ankieta jest skierowana do rodziców dzieci, szczególnie w wieku szkolnym objętych „Programem dla szkół”, ale nie jest to warunek konieczny.

Działania edukacyjne stanowią, obok dostaw produktów, jeden z głównych elementów „Programu dla szkół”. Aby skutecznie i trwale ukształtować nawyki żywieniowe – dzieci nie tylko otrzymują porcje owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych, ale również uczestniczą w działaniach edukacyjnych, informujących o zaletach spożywania tych produktów.

Ankieta jest anonimowa i będzie aktywna do 24 listopada br.

Zależy nam na zebraniu jak największej liczby odpowiedzi.

Ankietę opracował:
Wydział Rozwoju Rynków Rolnych