Jest sukces na Mistrzostwach Polski Młodzików

Wrocław gościł najlepszych młodzików w strzelectwie sportowym podczas Mistrzostw Polski w dniach 3-6 października 2019 roku. Wśród najlepszych rywalizowała trójka dziewcząt z klasy VIII a. Dziewczyny udanie wystartowały w konkurencjach Ksp 3×20 oraz Kpn 40. Największy sukces w karierze osiągnęła Aleksandra Adamczyk. Nasza młoda strzelczyni zdobyła srebrny medal w konkurencji Ksp 40 l. z wynikiem 403,0 pkt. w seriach 101,1; 101,1; 100,6 i 100,2. Ola dołączyła do wspaniałego grona uczniów i absolwentów naszej szkoły, którzy w tym roku zdobywali medale na Mistrzostwach Polski.

Dzień wcześniej indywidualny medal wywalczyła Marta Cichowicz, tegoroczna absolwentka naszej szkoły, po zaciętej rywalizacji wywalczyła brąz w karabinie pneumatycznym 40 strzałów.

Największy sukces na tej imprezie ponownie wywalczyła Marta Cichowicz wraz z kolegą klubowym Jakubem Kowalskim w konkurencji karabin pneumatyczny MIX, ustanawiając nowy Rekord Polski 808,1 poprawiając poprzedni o prawie 13 punktów i oczywiście odbierając złote medale.