Mecz koszykówki

5 kwietnia b.r. w naszej szkole odbył się mecz koszykówki pomiędzy drużyną rodziców i nauczycieli oraz drużyną uczniów klas 6-8 i gimnazjum.

Był to kolejny mecz, oczekiwany szczególnie przez rodziców naszych uczniów. Przez pierwsze dwie kwarty wynik meczu był sprzyjający dla drużyny rodziców i nauczycieli, a kolejne dwie kwarty należały już do uczniów. Rodzice starali się jak mogli wyciskając z siebie wszystkie siły, jednak przegrali mecz z uczniami. Uczniowie zwyciężyli w tym starciu dzięki doskonałej kondycji fizycznej jak i technice gry, co z pewnością jest zasługą naszych trenerów koszykówki. Gratulujemy uczniom i trenerom!

Podczas meczu drużyna dorosłych straciła jednego zawodnika, który nabawił się kontuzji. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia na kolejnym meczu!

Imprezę udało się zorganizować dzięki wsparciu Rady Rodziców przy SP nr 32, Samorządowi Uczniowskiemu oraz trenerów Pana Zbyszka Próchnickiego i Pana Łukasza Ignasiaka – sędziego meczu. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy zawodnikom za dostarczenie sportowych emocji oraz obecnym na meczu rodzicom i uczniom za doping!
Zapraszamy do fotorelacji – zobacz

Organizator Marcin Grupka