Obóz narciarsko – snowboardowy – Poronin 2019

Ważne informacje dla rodziców

Wyjazd 20 stycznia-niedziela(zbiórka niedziela 6.15 przed szkołą Bałtycka 59), powrót 26 stycznia sobota w godzinach 19-20 Bałtycka)

Relacja zdjęciowa na stronie szkoły SP 32 i klubu MKS Novum

Pieniądze na skipass i wypożyczenie nart, a także na drobne wydatki można  zdeponować u wychowawców po przyjeździe na obóz w oznakowanych osobnych kopertach(np.(skipass Jan Kowalski), a także  imię nazwisko.

Ważne: Ze względu na podwyżkę stawek na skipassy na sezon 2018/19 proponuję zabrać na ten cel 330 zł.

Wyżywienie 3 posiłki plus ciastko , opcjonalnie obiadokolacja (przy wyjazdach na Słowację)

Proszę zabrać paszporty lub dowody osobiste.

Sprzęt narciarski (cena zawiera komplet:narty,kijki, kask, buty). około 5 x 25= 125 zł doba.

Snowboard 5 x 35=175 zł. Kask obowiązkowy

Co zabrać: bielizna termoaktywna, 2 pary rękawiczek , szalik, krem tłusty, kąpielówki, klapki, kurtkę na narty, polar, skarpety narciarskie, kominiarka, gogle lub okulary.

Sprzęt elektroniczny i telefon komórkowy na własną odpowiedzialność. Telefon do dyspozycji dla obozowiczów tylko  na ciszy poobiedniej.

SŁABY ZASIĘG NA TERENIE OŚRODKA.

Reszta kontakt z wychowawcami lub kierownikiem.

Regulamin obozu do zapoznania i podpisu przez rodziców u kierownika obozu.

Maciej Kulczyk (503 100 519)