Mecz Mikołajów

SONY DSC

6 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się mecz Mikołajów, który rozpoczęła pani Dyrektor. Na boisku stanęły naprzeciwko siebie drużyny rodziców i nauczycieli oraz uczniów klas siódmych, ósmych i gimnazjum. Warunkiem uczestnictwa w meczu było przebranie się w strój Mikołaja lub strój piłkarski w kolorze czerwonym oraz nałożenie na głowę czapki. Tylu Mikołajów nasza szkoła jeszcze nie widziała! Podczas meczu zawodników obydwu drużyn dopingowali uczniowie wraz z nauczycielami. Uczniowie, pomimo mocnego składu, trochę się nabiegali. Rodzice i nauczyciele starali się jak mogli i… wygrali. Może kolejnym razem uczniowie obejmą prowadzenie? Kolejne mecze już wkrótce!

Imprezę udało się zorganizować dzięki wsparciu Rady Rodziców przy SP nr 32, pomocy Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem Panią Agnieszką Sinkowską oraz Pana Roberta Korwela, który zapewnił oprawę muzyczną. Sprawiedliwe sędziowanie zapewnił Pan Maciej Kulczyk.

Marcin Grupka

Więcej zdjęć