Liczydełko- finał

IMG_6083

9 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 64   na Osowej Górze zebrali się wspaniali   matematycy z klas II i III szkół podstawowych. O 17.00 rozpoczęła się     uroczystość podsumowania  Międzyszkolnego     Konkursu     Matematycznego „Liczydełko”.

Jak   co roku do zaszczytnego grona finalistów dołączyli kolejni uczniowie naszej szkoły. Justyna Mikołajczak z klasy 3b oraz Mikołaj Przybysz z klasy 2b otrzymali wyróżnienie w konkursie, Natalia Wojtylak z klasy 3b oraz Hubert Miechowiecki z klasy 2a zajęli III miejsce i otrzymali brązowe medale. Srebrny medal i tym samym II miejsce w konkursie zajął Wojciech Łada z klasy 2a, a najwyższe – I miejsce na podium i złote medale odebrali Krzysztof Gorączko oraz Bartosz Kortas, obaj chłopcy z klasy 3d.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Do potyczek matematycznych swoich uczniów przygotowały: p. Dorota Preus, p. Kinga Buda, p. Alina Kiełb oraz p. Ewa Nowak.

Dziękujemy p. Jolancie Groszewskiej – koordynatorowi konkursu „Liczydełko” w naszej szkole oraz rodzicom finalistów.