Klasowy Konkurs Pięknego Czytania

Dnia 18 maja 2018r. w naszej Szkole w klasie 1b odbył się już drugi Klasowy Konkurs Pięknego Czytania. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięli w nim udział wszyscy obecni w tym dniu uczniowie. Dzieci samodzielnie wybrały teksty, które
ich najbardziej zainteresowały.  Jury w składzie mgr Bożena Dobrowolska i mgr Magdalena Goszczyńska oceniało następujące umiejętności:

1. Płynność i bezbłędność czytania;
  2. Wyrazistość i dykcja;
  3. Postawa.

Wszyscy uczestnicy świetnie sobie radzili,  jednak bezkonkurencyjna okazała się  Pola Hejna, która zdobyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła Natalia Zygan, a trzecie Zuzanna Bokota.  Ponadto wyróżniono Martynę  Zubernik i Adama Czyżnikiewicza.   Dzięki wsparciu  rodziców, na których zawsze możemy liczyć, uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki. Wszystkim bez wątpienia podobała się piątkowa rywalizacja, bo to nie tylko świetna zabawa, ale również  ciekawa nauka.

Wychowawca i inicjator konkursu – mgr Bożena Sieracka