Czas wycieczek

IMG_6089

Dnia 25 kwietnia klasy 1c oraz 3b wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do pobliskich Brzózek. Tuż po przyjeździe dzieci wyruszyły na niesamowitą wycieczkę po lesie, podczas której poznały ptaki oraz zwierzęta zamieszkujące okoliczne tereny. Wysłuchały także opowieści z dreszczykiem, na temat rodziny, która niegdyś mieszkała w domku na skraju lasu. Odważniejsi uczestnicy wyprawy zajrzeli przez okna do ruin tajemniczego budynku. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach plastycznych –  pod okiem pani Kasi wyczarowali piękne pejzaże, rysowane suchymi  pastelami oraz figurki i naczynia z gliny. Był też czas na zabawy na świeżym powietrzu oraz pieczenie kiełbasek w ognisku. Z pięknymi wspomnieniami i rękodziełami, uczniowie wrócili do szkoły.

Kinga Buda i Jola Groszewska