IV Mistrzostwa Bowlingowe Szkół Podstawowych Bydgoszcz 2014

IV Mistrzostwa Bowlingowe Szkół Podstawowych Bydgoszcz 2014 r.

Po raz kolejny byliśmy współorganizatorami bydgoskich zmagań bowlingowych. 11 kwietnia na kręgielni Clubu Broadway stawiły się drużyny z 12 szkół podstawowych naszego miasta. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych:
– klasy I – III
– klasy IV – VI
– nauczyciele.
W obu kategoriach dziecięcych nasi zawodnicy stanęli na podium, i tak:
– I miejsce drużyna w składzie: Patryk Szweda, Krzysztof Wiłnicki i Bartosz Preus (klasy młodsze – wynikiem 314 pinów)
– II miejsce drużyna w składzie: Jan Jankowski, Adam Kozłowski i Jan Mikołajczyk (klasy młodsze – wynikiem 236 pinów)
– I miejsce drużyna w składzie: Anna Górna, Mateusz Muller i Jakub Śliwiński (klasy starsze – wynikiem 322 pinów)
– III miejsce drużyna w składzie: Oliwia Angowska, Aleksandra Górna, Karolina Roślewska (klasy starsze – wynikiem 289 pinów).
Puchary otrzymali również zawodnicy, którzy uzyskali najwyższe wyniki mistrzostw. Wśród czterech nagród dwie trafiły do naszych uczniów: Oliwii Angowskiej i Patryka Szwedy.
GRATULUJEMY!!!